Garantijos

                                        


Visoms mūsų paslaugoms suteikiama 100proc. garantija. Jei netenkina paslaugos kokybė, bet kada galite pasikeisti prekę ar atgauti sumokėtus pinigus.

1.    "Pildyt pigiau" yra atsakinga už parduodamų medžiagų (toliau tekste vadinamų kasetėmis) kokybę ir garantuoja jų kokybišką darbą spausdintuvuose bei kopijavimo aparatuose (toliau tekste vadinamuose įrenginiais), kuriems jos yra skirtos.

2.    "Pildyt pigiau" garantiniai įsipareigojimai galioja tol, kol dažiklis (milteliai, rašalas) visiškai išnaudojamas, bet ne ilgiau kaip dvejus metus nuo dažančiųjų miltelių kasetės pirkimo ir ne daugiau kaip 6 mėn. nuo rašalo kasetės pirkimo.

3.    Jeigu Jūs pageidaujate užpildyti savo kasetę, "Pildyt pigiau" atsako tik už dažomųjų miltelių kokybę. Tai reiškia, kad jeigu kasetės eksploatacijos metu išaiškėjo, kad reikia keisti ir kitas detales (būgną, magnetinį volelį), "Pildyt pigiau" turi teisę imti papildomą mokestį už susidėvėjusių detalių pakeitimą.

4.    "Pildyt pigiau" garantuoja, kad su firmoje užpildyta arba nupirkta lazerinio, rašalinio spausdintuvo arba daugintuvo kasete padarysite ne mažiau kopijų, negu numatyta kasetės techninėse sąlygose.

5.    Jei ''Pildyt pigiau" parduota kasetė neužtikrina kokybiško įrenginio darbo, ''Pildyt pigiau" įsipareigoja nemokamai pakeisti nekokybišką kasetę.

6.    Jei įrenginys sugedo dėl kasetės, įsigytos "Pildyt pigiau", įmonė įsipareigoja sutaisyti įrenginį savo sąskaita.

7.    "Pildyt pigiau" nepadengia garantinio arba negarantinio įrenginio remonto išlaidų, jei remontą atliko kita organizacija ir "Pildyt pigiau" darbuotojai nebuvo iš anksto raštu informuoti.

8.    Ypač didelį dėmesį prašome skirti tam, jog niekas negali atsisakyti garantinių įsipareigojimų tik už tai, kad Jūs naudojate kito gamintojo kasetes. Taip pat neteisėtos yra tos sutartys, kurios įpareigoja Jus pirkti tam tikro gamintojo kasetes arba pirkti kasetes iš konkretaus pardavėjo (kitaip Jūs neva neteksite garantijų).

9.    "Pildyt pigiau" pasilieka teisę nevykdyti garantinių įsipareigojimų, jeigu klientas neatsiskaitė už įsigytas prekes.

10.     Garantinių įsipareigojimų vykdymo klausimais kreipkitės į "Pildyt pigiau" Realizavimo skyriaus darbuotojus.

Kokybės gararantija 100%
Prekių pristatymas per 1-2 d.d.
Nemokamas pristatymas Kaune nuo 30€
 Pinigų grąžinimo garantija

 Reikia pagalbos? +37064872048