Spausdintuvų remontas

                                                                        

Lazerinių ir rašalinių spausdintuvų ir kopijavimo aparatų remontas tik nuo 7€, 80% gedimų sutaisoma tą pačią dieną, rimtesni gedimai šalinami per 1-2 dienas. Visiems darbams suteikiama garantija.

 • Konsultacijos
 • Spausdintuvų ir kopijavimo aparatų diagnostika
 • Profilaktika
 • Resursinių dalių patikra ir keitimas
 • Spausdintuvų kasečių pildymas
 • Keičiamos dalys: būgnai, ratukai, krumpliaračiai, kaitinimo mazgai, guoliai, velenai ir kt.

Išsamesnė informacija telefonu +37060182830, arba atvykite adresu Savanorių pr. 126, Kaunas "Pildyt pigiau" salonas.

 

Spausdintuvai – kiekvieno kompaktiško ir funkcionalaus biuro akcentas, leidžiantis net ir ilgai trunkančius darbus atlikti kur kas paprasčiau ir kur kas greičiau. Tiesa, net ir pati geriausia technika – genda, tad visada po ranka turėkite mūsų telefono numerį, kad iškilus problemoms galėtume efektyviai į jas reaguoti ir išspręsti.

Spausdintuvų remontas – kruopštus, atsakingas ir laiko reikalaujantis darbas. Visgi, mūsų patirtis, kompetencija ir nuoširdus atsidavimas darbui padeda pasiekti puikius rezultatus ir užtikrinti, kad kartą sutvarkytas spausdintuvas Jums sėkmingai tarnaus dešimtmečius ir leis nesukti galvos dėl atsikartojančių gedimų.

Spausdintuvų remontas

Kodėl turėtumėte rinktis mus?

 • Paslaugas suteikiame labai efektyviai. Puikiai suprantame, kad darbas biure be spausdintuvo tampa kur kas labiau komplikuotas ir reikalauja kur kas daugiau laiko. Norėdami užtikrinti, kad greitai galėsite grįžti prie įprasto gyvenimo tempo – paslaugas teikiame optimaliu greičiu. Kuo skubiau su mumis susisieksite – tuo ramesnis galite būti, jog visi poreikiai bus patenkinti ir spausdintuvas gal net ir po kelių valandų vėl galės būti tikslingai naudojamas.
 • Dar vienas didelis privalumas, kurį įvertina mūsų konkurentai – suteikiamų paslaugų kainoraščių konkurencingumas. Puikiai suprantame, kad neplanuotos investicijos labai apsunkina kasdienybę, tad sutvarkysime gedimus pigiai. Na, pigiau nei konkurentai, tad susisiekite ir aptarsime smulkmenas.
 • Taip pat tvarkymo darbams naudojame pačias kokybiškiausias detales, kurios užtikrina, kad sutvarkytas spausdintuvas ilgai taranus ir nekels Jums jokių problemų. Pigios detalės kokybiškame spausdintuve – blogas sprendimas, kadangi tokiu atveju pati įranga kur kas greičiau ges.
 • Mūsų komandoje dirba patys geriausi savo srities profesionalai, kurie sėkmingai išsprendžia bet kokio pobūdžio problemas. Kadangi kuriami vis inovatyvesni spausdintuvai, suprantama, kad labai svarbu nuolatos mokytis, tobulėti, kadangi tik taip pavyks išspręsti iškilusias problemas. Tobulėjimas – mūsų kasdienybė, tad palikite spausdintuvą tiems, kurie gyvena šia įranga ir geriausiai žino, kaip galima ją sutvarkyti.
 • Sutvarkę spausdintuvas taip pasitikime savo jėgomis, kad suteikiame garantiją. Tai reiškia, kad jeigu garantinio periodo metu jūsų spausdintuvas vėl suges – galite į mus kreiptis ir mes problemą sutvarkysime visiškai nemokamai. Viena investicija lydima šimto papildomų privalumų, kurie leis nepergyveni dėl biuro technikos, kurios sėkmingas ir sistemingas veikimas labai svarbus.
 • Teikiame labai platų skirtingos technikos tvarkymo arsenalą. Tai reiškia, kad kartą su mumis susisiekę – daugiau galėsite nesukti galvos kai suges spausdintuvas arba kita biuro technika.
 • Pasirūpinsime spausdintuvo tvarkymu nuo A iki Ž. Tai reiškia, kad jums nereikės ieškoti detalių. Pasitarę su Jumis mes atsisiųsime jas kad iš kitos šalies. Siekiame, kad klientui tereiktų pasiimti veikiantį spausdintuvą ir daugiau nereiktų dėl nieko sukti galvos.
 • Teikiame nemokamas konsultacijos. Suprantama, kad su šia technika nedirbantys asmenys paprasčiausiai labai mažai nusimano apie įrangą. Mūsų tikslas yra labai paprastais žodžiais, tačiau tuo pačiu išsamiai, paaiškinti, kokia problema, koks gedimas trukdo spausdintuvui veikti. Jūsų tikslas  nuspręsti, ar norite pasinaudoti mūsų paslaugomis, ar ne.
 • Esame labai lankstūs. Kiekvienas klientas yra labai individualus ir kiekvienas turi skirtingus poreikius, kuriuos mes norime patenkinti. Kadangi sugedusiai įrangai skiriame labai daug laiko – tai atveria galimybes, jog kiekvieno poreikiai bus pilnai patenkinti. Susisiekite ir kartu surasime tinkamiausią sprendimą.
 • Teikiame ir diagnostikos paslaugas. Kiekvienas, kuris nors būti ramus, kad spausdintuvas nesuges tuomet, kai labiausiai to norisi išvengti – turėtų prižiūrėti savo įrangą. Nevarkite pats – palikite darbus mums!
 • Tvarkome tiek didelius daugiafunkcinius spausdintuvus, kurie naudojami biuruose, tiek nedidelius, dažniausiai lazerinius, kuriuos žmonės renkasi savoms reikmėms ir naudoja namuose.

MB "Kaseta" – geriausias pasirinkimas, jeigu norite dėl nieko nepergyventi ir svajojate, kad visi darbai būtų atlikti už Jus. Mes puikiai suprantame, kad spausdintuvų remontas turėtų būti atliekamas efektyviai, kad žmonėms nekiltų jokių problemų įprastuose darbuose. Į tai orientuodamiesi esame labai lankstūs ir dirbame tam, kad spausdintuvas veiktų puikiai ir daugiau nebetektų susidurti su gedimais.

Kokybės gararantija 100%
Prekių pristatymas per 1-2 d.d.
Nemokamas pristatymas Kaune nuo 30€
 Pinigų grąžinimo garantija

 Reikia pagalbos? +37064872048